Зовнішні двері — на що варто звернути увагу —
Зовнішні двері часто є окрасою красивого будинку. Тому їхній вибір має бути ретельно продуманий. Вони зобов’язані бути в плані естетики привабливими, однак при цьому забезпечувати достатню шумоізоляцію і захист від холоду.
Крім того, користувачі повинні пам’ятати, що підібрані двері повинні підходити до загального дизайну будівлі. Велику допомогу в цій категорії надають досвідчені архітектори, яких нам абсолютно не потрібно уникати у себе на шляху. Двері хорошої якості повинні бути міцними і довговічними, щоб вони виконували бар’єр, через який злочинцям складно потрапити. Таким чином, ми можемо бути впевнені, що ніхто зі сторонніх не проникне в наш дім і не пограбує його за нашої відсутності. Як можна помітити, увагу потрібно зосередити на кількох ключових факторах. Важливе значення має не ціна, а перевірений виробник і хороша якість виготовлення та встановлення. Застосовувані матеріали також мають значення.
Зовнішні двері — основні відомості, про які потрібно завжди пам’ятати
Одним з дуже важливих моментів під час вибору вхідних дверей вважаються, зрозуміло, їхні розміри. В даному відношенні слід покладатися на великі знання і досвід архітекторів. Це дасть можливість легко вписати двері в оболонку будівлі. За законодавчими нормами, наші двері мають бути не менше 90 сантиметрів завширшки і 200 сантиметрів заввишки (по висоті рами). Дотримання цих правил гарантує, що інсталяційні роботи пройдуть гладко і без напруги і що самі ми не порушимо жодних правил. При цьому ми забезпечимо свою безпеку. Крім того, інваліди також зможуть скористатися дверима, про що необхідно подумати насамперед.
Усі роботи, які пов’язані з установчими роботами зовнішніх дверей, необхідно доручити професіоналам. Вони вважаються фахівцями, завдяки яким ми зможемо легко користуватися дверима протягом багатьох років і не зустрінемо у себе на шляху ніяких поломок або пошкоджень. Давайте подбаємо про те, щоб через наші двері було легко пройти:
- переміщати коляску,
- ввозити великі покупки або багаж,
- переміщати меблі (наприклад, під час переїзду).
Зневажливість матиме неприємні результати, тому ви маєте бути дуже залучені до цієї роботи і щоразу контролювати її. Те, як ми оздобимо наші двері, залежить від нас самих. Ми можемо вибрати з подібних рішень, як:
- скляні арки,
- засклені світлові люки,
- засклені бічні прибудови.
Вищезазначені деталі зроблять двері більш симпатичними і красивими. Вони, безсумнівно, сподобаються людям, яких ми запрошуємо до себе додому, наприклад, на каву. Однаково важливо, щоб через поставлені двері потрапляла хоча б невелика кількість природного освітлення. Давайте передамо подібні пропозиції майстрам, і вони знатимуть, що з ними робити, щоб у підсумку не обгородити нас.
Підготовка отвору дверей — що необхідно знати про це?
Одна з перших робіт, яку нам знадобиться зробити, — це підготовка отвору дверей. Перш за все, отвір має бути рівним, точним і відповідати раніше заданим розмірам. Слід уникати будь-яких помилок, бо потім їх буде не легко виправити.
Отвір має бути приблизно на 12-15 сантиметрів ширшим, ніж двері, що купуються (включно з коробкою). Не забудьте також зробити його висоту не менше 6 сантиметрів. Дотримання таких пропорцій дасть можливість нам якісно встановити зовнішні двері, не побоюючись, що під час робіт такого типу щось піде не так. Одним із важливих елементів буде врахування підлоги, тому додайте до наших розрахунків близько 3-4 сантиметрів.
Визначення таких параметрів — дуже серйозна річ для будь-якого будівельника. Щойно ми приступаємо до справи, треба буде вирішити, як мають відчинятися двері. Зрозуміло, що в даному випадку ми можемо дозволити собі два ключових варіанти відкриття дверей: назовні або в середину. Давайте перевіримо, який вигляд це має з компанією друзів і яке рішення буде набагато комфортнішим для нас. Якщо у ваших передпокоях місця не дуже багато, свій вибір зупиніть на варіанті з відкриванням назовні. Це набагато набагато зручніший варіант, який охочіше обирають сучасні власники будинку. Зовнішні двері не повинні створювати нам проблем і не повинні лімітувати наше пересування. Давайте сконцентруємося на цьому найбільше і звернемося до архітектора. Зовнішній варіант задовольнить нас за багатьма показниками, перш за все, це набагато жорсткіше рішення і його важче пошкодити. Це також зменшить можливі тепловтрати. В окремо розташованих будинках така перевага дуже часто на вагу золота. Якщо ви підібрали двері, що відчиняються назовні, не забудьте залишити багато місця (близько 1,5 м) для приземлення. Цікавою ідеєю був би також навіс, який захищав би нас, приміром, від надмірних дощів і снігопадів.
Зовнішні двері — найпоширеніші типи та їхні важливі переваги
Ми можемо розділити зовнішні двері на кілька ключових типів. Ознайомлення з усіма доступними варіантами дасть можливість зробити свідомий вибір. Мають значення не тільки наші смаки і потреби, а й наші матеріальні можливості. Перевірте, яку кількість грошей ви можете собі дозволити витратити на двері для входу в даний період, і лише потім потрібно приступити до пошуків.
Чималу значущість слід надавати тому, щоб підібраний тип дверей підходив до кольору даху і вікон. Виберіть контраст для всього фасаду. Двері мають бути стильними і відповідати будинку. Для нових будинків підійдуть стулки простої форми. Зрозуміло, ви завжди можете підібрати вставки зі скла, які надають дверям шарму і характеру. Якщо ви віддаєте перевагу кантрі стилю, інвестуйте у важкі декоративні двері. Такі конфігурації працюватимуть скрізь, однак якщо у нас виникнуть сумніви, ми завжди можемо обговорити це з найманими нами фахівцями.
Серед найпоширеніших типів зовнішніх дверей можна відзначити:
- Двері з дерева — напевно, найвідоміша модель на ринку, яка потішить кожного покупця. Вони забезпечують чудову теплоізоляцію, а ще прекрасний зовнішній вигляд і непідвладний часу характер. Також, вони доволі довговічні, захищають нас від зайвого шуму та дають нам відчуття природного єднання. Дерево — безпечний в екологічному плані матеріал, тому воно сподобається тим, хто хоче піклуватися про навколишню природу. Зазвичай його роблять із найрізноманітніших сортів дерев хвойної породи. Застосовуються, наприклад, сосна і ялина. Двері з екзотичних дерев, наприклад як червоне дерево, стають дуже і дуже популярними. За ними доглядати дуже легко, однак у них є один серйозний недолік, а конкретно: вони не стійкі до змін вологи. Вони можуть бути звичайними, але ми також можемо прикрасити їх, наприклад, ліпниною і кесонами. Це їх робить ще набагато красивішими,
- двері зі сталі — друга пропозиція, яку ми обов’язково розглянемо, це зовнішні сталеві двері. Дуже важливе, вони не дуже чутливі до пошкоджень які створені механічним шляхом. Протягом певного часу на них не залишиться слідів інтенсивного застосування. Тому вони вважаються чудовим вибором для тих, хто часто кличе до себе друзів або має в будинку неповнолітніх дітей. Їхнім визнаним мінусом вважається велика вага, тому в менш людей, що мають великий досвід, можуть з’явитися проблеми з їхнім правильним встановленням. Вони показують велику стійкість до злому, хоча в даному випадку необхідно підбирати трохи більш надійні різновиди дверей зі сталі,
- Двері з ПВХ — вони робляться зі спеціального матеріалу (загартованого), проте часто можуть бути посилені різними алюмінієвими і елементами зі сталі. Кінцевий вигляд вуличних дверей з даної серії залежить від нашого бачення. Такі листи мають стати для нас порівняно недорогою інвестицією. Двері в цьому виконанні здивують нас власною легкістю і легкістю монтажу. Багато хто воліє встановлювати їх самостійно, хоча тут також потрібні деякі технічні навички,
- двері з алюмінію — ефективний захист від занадто сильного шуму, який доноситься з вулиці. Потрібно пам’ятати, що двері даного типу не дуже стійкі до пошкоджень які створені механічним шляхом. панелі з алюмінію можуть бути облицьовані різними варіантами, наприклад, за допомогою порошкового покриття або спеціального шпону,
- двері зі склом — один з дуже сучасних варіантів на ринку. Він вписується в будівництво в наш час і, безумовно, сподобається більш молодим інвесторам. Склопакети в них посилені, на вибір пропонуються матові, прозорі або декоративні варіанти,
- Двері зі скловолокна — останній з більш популярних типів, але також має безліч переваг. Вони схожі на зовнішні двері з дерева тим, що в себе включають багато природних елементів. В даному випадку самі ми вибираємо колір, який нам підходить, тому нам великих труднощів не складе вибрати двері до нашого будинку. Вони володіють хорошими звуковими і властивостями теплоізоляції. Додайте до цього той момент, що вони легкі, але вам знадобиться викласти за них дуже багато грошей. Фінансові вкладення в надійність завжди обходяться трохи дорожче.
Застосування наведеної вище діаграми вважається ключем до успіху, оскільки ми впевнені, що зможемо ухвалити правильне і гарне рішення на основі проаналізованої інформації.
Параметри звуко- і теплоізоляції — ніколи не недооцінюйте їх
Під час вибору вхідних дверей потрібно приділити час перевірці параметрів звуко- і теплоізоляції. Ніколи не потрібно нехтувати цим, якщо ви не хочете ризикувати тим, що ваш будинок буде холодним і зазнаватиме значних втрат тепла. Крім того, будь-яка зневажливість призводить до того, що зовнішній шум буде на заваді нам відпочивати у своїй вітальні чи спальній кімнаті, вже не кажучи про виконання власних обов’язків чи сон.
На цьому етапі зупинимося на коефіцієнті передавання тепла, який, згідно з наявними наразі нормативами, не має бути вищим за 1,5 Вт/м2*к. Але це значення зміниться 2021 року, коли його буде знижено до 1,3 Вт/м2*к. Як можна помітити, це ще одна серйозна річ, якої необхідно твердо дотримуватися, щоб ненавмисно не наразитися на будь-які санкції. Однак ринок заповнений різними моделями зовнішніх дверей, серед них можна знайти навіть такі, у яких показник теплової ізоляції становить менше 1,1 Вт/м2*к.
Нашому вибору дверей має передувати аналіз фактів. Уточніть у виробників, які матеріали для ізоляції були вжиті під час виготовлення дверей і яка їхня товщина. Наявність подібних знань дасть можливість нам прибрати можливі помилки. Для дотримання вищевказаних показників потрібно згідно з правилами встановити нашу модель воріт. Не беріться за це, якщо у вас раніше не було досвіду схожих робіт з монтажу. Іншим основним параметром вважається шумоізоляція, яка зобов’язана бути не нижче 30 дБ. Що більший рівень шумоізоляції (Rw), то кращий вибір. Таким чином, ми можемо захистити себе від усіх допустимих зовнішніх шумів. Це дасть можливість нам успішно відновитися і виконати всі заплановані обов’язки. На такий показник необхідно звернути велику увагу, якщо наш будинок буде розміщений дуже близько від жвавої проїжджої частини.
Фото: Двері Edi
Зовнішні двері — дуже високий клас стійкості до злому та аксесуари
Найважливішим із досить важливих аспектів для потенційних інвесторів буде дуже високий клас стійкості до злому. Двері класу RC6 будуть найбільш складними для злодіїв. Клас RC1 буде дуже простим у використанні. Як можна помітити, вам необхідно вжити необхідних запобіжних заходів, щоб бути на 100 відсотків упевненим у тому, що з вашого будинку нічого не пропаде, поки вас немає, і що він не стане легкою здобиччю для злодіїв, які завжди шукають подібні можливості.
Зовнішні двері мають бути надійно захищені від спроб злому. Таким чином, ми можемо вирушити у відпустку нашої мрії або на такі потрібний відпочинок без зайвого стресу. Ми теж повинні пам’ятати кілька головних правил:
- Встановлення дорогих зламостійких дверей має сенс виключно в разі, якщо вікна, ворота в гараж і двері у внутрішній дворик також захищені від зламування,
- Зламостійкі двері не обов’язково повинні виглядати менш симпатично, ніж інші моделі, якими ми можемо обладнати себе зараз.
Якщо ми живемо в небезпечному районі, нам не потрібно занадто замислюватися про подібні інвестиції. Крім того, потрібно пам’ятати про додаткове обладнання зовнішніх дверей, як-от: рами, замки, фурнітура, ущільнювачі, пороги, петлі, ручки, бампери, ланцюжки та дотягувачі.
Фото: Двері Edi
Підбір вхідних дверей — кілька слів резюме
Представлена тут стаття заслуговує кількох слів резюме, щоб ми знали, як підібрати зовнішні двері для власного будинку. Двері цієї категорії є окрасою будь-якого будинку, але по-перше ми повинні зосередитися на тому, щоб переконатися, що вони у встановленні дуже прості та обслуговуванні, а ще що вони відповідним чином гасять вуличний шум і забезпечують нам прекрасну теплоізоляцію з найменшими втратами тепла.
Існує кілька ключових аспектів, які ми не можемо ігнорувати. Перш за все, встановлювані вхідні двері повинні бути не менше 200 сантиметрів у висоту (розкриття) і 90 сантиметрів завширшки. Таким чином, ними легко можуть користуватися люди з невеликими можливостями, і у нас не буде складнощів з переміщенням покупок, багажу або меблів. Двері є можливість обробити за вашим бажанням скляними арками, заскленими бічними вставками або верхніми світловими люками.
Одним із важливих елементів роботи стане підготовка прорізу дверей (12-15 сантиметрів завширшки і 6 сантиметрів заввишки, плюс 3-4 сантиметри для підлогового покриття). Наші двері можуть відкриватися назовні або в середину. Перший варіант є набагато комфортнішим, оскільки дає нам більше домашнього простору, а ще показує герметичність і низькі тепловтрати. Ми пропонуємо на вибір кілька найпоширеніших типів зовнішніх дверей. Потрібно згадати дерев’яні двері, сталеві, алюмінієві, скляні, скловолоконні або ПВХ. Двері з дерева мають найбільше переваг, тому що вони безпечні і мають просто таки чудову тепло- і шумоізоляцію. Двері з ПВХ в установці дуже прості і легкі, тоді як двері зі сталі є особливо важкими. Ті, що виконані зі скловолокна, цілком сучасні (як і ті, що зі склінням), але обходяться нам удвічі-втричі дорожче.
Що стосується вищезгаданого параметра теплової ізоляції, то у 2021 році він становитиме максимум 1,3 Вт/м2*к. Шумоізоляція, з іншого боку, не має бути меншою за 30 дБ. Великий рівень ізоляції (Rw) працює на нашу користь). Іншим центральним елементом вважається дуже високий клас стійкості до злому (переважно зламостійкі двері класу RC6). Але подібні двері слід поєднувати зі зламостійкими воротами в гараж, дверима патіо і вікнами. Потрібно пам’ятати про додаткові елементи, наприклад, дверні коробки, замки, ущільнювачі, пороги або петлі тощо.