Інтер'єр

Відкрита угода та ексклюзивний договір про можливості та обмеження обох рішень

Продаж нерухомості — справа дуже серйозна. Це не тільки банківська операція, а й серйозне зобов’язання, що вимагає часу та уваги. Водночас, це процес, у якому існує багато небезпек, здатних призвести до невдачі або розчарування.

Відкрита угода та ексклюзивний договір про можливості та обмеження обох рішень

Варшавські продавці нерухомості з бюро нерухомості Cosmopolitan є ліцензованими професіоналами, які можуть вести переговори і захищати інтереси продавця належним чином. Вони також прекрасно обізнані про всі юридичні аспекти угод з нерухомим майном. Зазвичай вони пропонують два типи договорів, за якими вони будуть посередниками під час продажу нашої нерухомості — відкритий і закритий. Два варіанти мають власні особливості, а ще плюси та мінуси. У цьому тексті ми описуємо можливості та обмеження обох рішень.

Відкритий договір

Відкритий договір з рієлторським агентством — це договір, укладений для посередництва під час продажу нерухомого майна. Господар нерухомого майна може підписати кілька договорів із кількома агентствами та агентами. Цей договір надає силу в юридичному плані тільки партнерству між господарем нерухомого майна та агентством. Практично, господар нерухомого майна може підписати такі угоди з кількома агентами, що збільшує нестандартні характеристики агентства з продажу.

По-перше, під час використання відкритого договору агенти з нерухомості докладатимуть менше зусиль для просування нашої пропозиції. Здебільшого, вони розміщують оголошення лише «оптом», сподіваючись, що їм пощастить знайти покупця. Агенти, які співпрацюють за такою контрактною ставкою, не вкладатимуть власні ресурси та час у створення професійної презентації, лістингу нерухомого об’єкту, та ще й у його просування.

Однак у такий спосіб господарі нерухомого майна можуть дещо розширити охоплення просування пропозиції про продаж нерухомого майна, тому що вона афішуватиметься багатьма офісами, які часто можуть сягати всіх куточків Україні. У ріелторському агентстві з відкритим договором покупці можуть самі підбирати агентів для продажу нерухомості. Вони також можуть замінити власного агента на завжди процесу, якщо вони цього забажають.

Закритий (неповторний) договір

Закритий договір з рієлторським агентством укладається з агентством або агентом і має більш прямий характер. Його можна підписати лише з одним рієлторським агентством, яке буде більше представляти вас на ринку з продажу нерухомості.

Підбираючи цей варіант, агентства, яке займається продажем нерухомості, докладають більше зусиль для просування і продажу нашої квартири або ж будинку. Вони впевнені, що конкретно вони отримають гроші, якщо ми розпорядимося квартирою. Це важливо, тому що якщо навіть самі ми знайдемо покупця, підписавши закритий договір з рієлторським агентством, ми повинні будемо заплатити їм комісійні. Комісійні за закритими договорами трохи вищі, ніж за відкритими, власне через тісний характер спільної роботи.

Тому рієлторське агентство, що займається продажем нашої квартири за закритим договором, намагатиметься продати її якомога швидше. Вони проводитимуть презентації з можливими клієнтами та самостійно створюватимуть усі рекламні матеріали, а ще активно просуватимуть нашу квартиру на продаж. Як її господар, ми контактуватимемо лише з однією людиною — представником цієї агенції, який може провести для нас загальний процес від початку до кінця — від додавання оголошення до підготовки всіх документів, які нам залишиться тільки підписати в нотаріуса як господарям житлової площі.

Похожие статьи

Back to top button