Скільки сукупна оренда та те, від чого залежить будинок
Будмайданчик, де немає електрики, раптова поломка, робота в лісовій глушині або на дорожніх роботах, продуктові маршрути, знімальні майданчики, звук і освітлення різних заходів на відкритому повітрі — ось тільки кілька ситуацій, у яких знаходять використання електричні генератори.
Все залежить від ваших потреб, це незамінний пристрій, який проявить себе в найрізноманітніших умовах.
Що таке генератор?
Генераторна установка — цей пристрій, оснащений двигуном внутрішнього згоряння, який вважається незалежним джерелом електричної енергії. Він може застосовуватися як вдень, так і вночі. Його призначення — вироблення електричної енергії там, де немає доступу до електричної мережі, або там, де, наприклад, було б дуже громіздко або небезпечно застосовувати довгі подовжувачі.
Інверторні генераторні установки
Інверторні генератори вирізняються набагато меншими розмірами і вагою порівняно з класичними генераторами. Вони виконані в глухих корпусах, що робить їх стійкими до погодних умов і генерують шум всього 70 дБ.
Дуже центральним елементом конструкції вважається інвертор-інвертор, який ініціює виробництво дуже якісного постійного струму. Вони також обладнані регулятором напруги — AVR, який підтримує постійний струм незалежно від змін в обертанні двигуна.
Ці генератори застосовуються для живлення портативної медичної апаратури, як джерело електричної енергії в кемпінгах, кемперах, на дачах або під час роботи невеликих стендів під час заходів на відкритому повітрі.
Технічні властивості генераторної установки
Генератори відрізняються за власними характеристиками. Існують маленькі генератори однофазного струму, дуже великі і важкі генератори трифазного струму, а ще генератори різної потужності.
Генераторні установки також бувають різноманітних класів:
- G3 і G4 застосовуються для обладнання з передовою технологією.
- G2 використовувати обладнання, яке працює від електричної мережі
- G1 живить системи, які не сприйнятливі до змін характеристик струму, наприклад, насоси, вентилятори
На це також необхідно дуже уважно подивитися:
- Потужність — це важливий фактор для кількості вироблюваної енергії, вираженої в кВт. Потужність генераторної установки для домашнього застосування має бути щонайменше на 20% більшою, ніж у всіх електропобутових приладів, встановлених у будинку.
- Фази і напруга — генераторні установки подають енергію за різних напруг, і тут у нас є вибір із невеликих однофазних генераторних установок на 230 В та дуже великих і важких трифазних генераторних установок на 400 В, доступних через спеціалізовану розетку, що зветься «силовою». При побутовому застосуванні досить генераторів однофазного струму, тоді як генератори трифазного струму дуже часто застосовуються на майданчиках будівництва для роботи спеціальної техніки та обладнання.
Основна класифікація електричних генераторів
- портативний або мобільний
- стаціонарний закритий або відкритий
- однофазні та трифазні бензогенератори
- однофазні та трифазні дизель-генераторні установки
- відкриті та приглушені генератори газового типу
Для чого застосовуються генераторні установки?
Генератори застосовуються там, де недоступне мережеве електричне постачання, де немає відповідної сфери послуг передачі електричної енергії.
Дуже часто вони застосовуються як резервний пристрій у разі небезпечної ситуації або під час проведення робіт з ремонту та відновлення мережі.
У приватних будинках їх регулярно встановлюють у підвальному приміщенні і забезпечують електричною енергією, якщо для цього є необхідність.
Генератори також застосовуються в лікарнях та інших медзакладах.
Найчастіше генераторні установки встановлюють на великих промпідприємствах, де зайняті сотні робітників, а виробниче обладнання, налаштоване до хвилини, не може дозволити собі довгого простою.
Але зазвичай вони застосовуються на майданчиках будівництва, де генераторна установка дає можливість приєднувати різні варіанти електрифікованих інструментів.
Придбання та оренда електричних генераторів
Генераторну установку можна вибрати або орендувати на обмежений період часу, залежно від певної ситуації і попиту. Купівля генераторної установки буде потрібна в тому випадку, коли електрична енергія необхідна регулярно, наприклад, у лікарнях. У варіантах, коли електрична енергія потрібна не часто, необхідно подивитися на можливість найму генераторної установки. Наймання генераторної установки буде справно працювати, коли:
- харчування на спортивному заході або концерті
- організувати захід на відкритому повітрі
- на майданчику, де відбувається будівництво
- працювати в лісовій глушині
Якщо вас цікавить вартість оренди генераторної установки ( https://dinamo.pl/cennik ), будь ласка, познайомтеся з прайс-листом.
Що робить генераторна установка?
Генераторна установка видозмінює енергію, що з’являється під час горіння палива, в механічну енергію, приводячи в рух ротор генератора, який, обертаючись, створює електрорушійну силу. При зміні магнітного потоку ротор, що крутиться, формує електроенергію.
Будівництво генераторних установок
Елементами генераторної установки вважаються двигун внутрішнього згоряння, синхронний генератор і електричний розподільний пристрій. Генератор складається зі статора і ротора, що знаходиться в ньому. Статор і ротор мають відповідні обмотки. Кожна генераторна установка має вбудований пристрій, завдяки якому ми можемо контролювати вимірювання.
На що потрібно звернути увагу під час вибору електричного генератора?
Вибір електричного генератора — складна справа. Важливо заздалегідь визначити ідеальні параметри, на які необхідно звернути увагу. Сюди можна віднести:
- загальна потужність приладів, що живляться
- пусковий струм даних пристроїв
- шумовий рівень, який він створює
- в середньому витрата палива і розмір бака
- як довго буде працювати генератор
Резюме
Асортимент генераторів великий. Є дуже багато видів і варіантів застосування, тому можна швидко загубитися. Щоб правильно підібрати генераторну установку для ваших потреб, важливо знати, навіщо вона буде застосовуватися і яке обладнання вона буде живити.