Про меблі

Ремонт м’яких меблів або придбання нових путівників з економіки та екології в одному — будинку

Краса меблів — серйозна річ, тому, коли ми помічаємо перші пошкодження на елегантному диванному гарнітурі або інших м’яких меблях, ми можемо засмутитися, тим паче, якщо ми сплатили за них солідні гроші. Але так буває, протягом певного часу меблі зношуються.

Ремонт м'яких меблів або придбання нових путівників з економіки та екології в одному - будинку

Що зробити в подібній ситуації, чи краще зважитися на ремонт, чи, можливо, придбати нові? Якщо вам цікаво з’ясувати, що ми вважаємо чудовим варіантом, обов’язково прочитайте наш невеликий посібник.

Ціна має велике значення

Будемо відверті, коли наші м’які меблі коштують дорого, ми просто вважаємо, що краще їх відремонтувати. Зрештою, це більш доступне рішення, ніж придбання нового комплекту. Послуги шпалерника зазвичай коштують відносно дешево. Зрозуміло, все може залежати від того, з яким матеріалом ми маємо справу. Досить важливо знайти надійного фахівця, який не допустить, кажучи по іншому, «помилки». Ми також можемо вирішити відремонтувати його своїми силами. Зрозуміло, це вимагає правильної самовіддачі і відсутності «2-ух лівих рук». Однак результат може бути справді хорошим. Тим паче якщо йдеться про невеликі меблеві предмети, не потрібно звертатися до оббивника. Тому будь-які пуфи, кухонні лавки або ті, що застосовуються в передпокої, можна відремонтувати самостійно. Зняти тканину досить легко, оскільки все, що вам необхідно зробити, це видалити скоби і натягнути нову тканину, а потім застосовувати спеціалізований скобозшивач, який ви можете придбати на Allegro за меншу суму грошей. Все це займає лише мить, а ефект може бути дійсно вражаючим. Ба більше, зробивши це самостійно, ви заощадите багато грошей і отримаєте задоволення від того, що зробили це самі. Це також спосіб оновити старі оббиті тканиною меблі, які не стільки зносилися, скільки їхня оббивка давно застаріла.

А як щодо шкіри?

Зрозуміло, справа виглядає трохи інакше, якщо у вас меблі зі шкіри. Як ви знаєте, шкіра — це дуже делікатний матеріал, до якого також висувають великі вимоги. Втім це зовсім не означає, що ви не можете відремонтувати шкіряні меблі. У даному випадку найважливішим вважається професійний клей для шкіри, який чудово тримає матеріал і водночас не залишає помітних слідів, що могли б зруйнувати його структуру та пошкодити естетику меблів. Важливо подивитися на те, чи легко наноситься клей для шкіри. Ви можете підібрати один із них у тюбику. Завдяки подібній упаковці ви зможете досить легко і точно дозувати клейову речовину, без утворення некрасивих тріщин. Після завершення роботи дайте клею просохнути. Потім можна приступити до просочення шкіри. Ця обробка живить і зміцнює шкіру. Це робить її менш чутливою до вицвітання і пошкоджень, які створені механічним шляхом.

Якщо пошкодження великі…

Пам’ятайте, однак, що якщо пошкодження дуже великі, їх не завжди можна прибрати до сприятливого результату. Зрозуміло, ви можете попросити фахівця, який вам дасть пораду, чи є в цьому сенс і чи варто взагалі це робити. Ситуація точно відрізняється, якщо ваш диван або кушетка перебуває на гарантії. Зрозуміло, що пошкодження має бути заводським, оскільки на пошкодження, що з’явилися під час експлуатації, гарантія не поширюється. Але якщо, наприклад, ви купуєте меблі не в торговельній точці, а вже потім, після розпакування і складання, виявляється, що оббивка пошкоджена, ви можете все задокументувати і потім спробувати домогтися заміни або повернення меблів.

Нескінченна історія…

Якщо у вас є великий чотириногий друг, подумайте, чи є сенс узагалі підбирати шкіряні меблі або з тонкою оббивкою, адже, як усі знають, тварини, які живуть удома, можуть пошкодити ніжний матеріал власними кігтями, але ж ні в кого не вистачить духу заборонити їм користуватися улюбленим диваном. У цій ситуації прекрасним варіантом буде просто закрити пошкодження, наприклад, покривалом або ковдрою. Можна ще застосовувати спеціалізовані шкіряні чохли.

Необхідно прислухатися до наших рекомендацій. Не завжди слід купувати сучасні меблі, іноді краще їх відремонтувати. Це рішення, безсумнівно, більш екологічне, тобто не завдає шкоди зовнішньому середовищу. До речі, старі меблі — це вінтаж, а як ми знаємо всі, все вінтажне в моді.

Похожие статьи

Back to top button