Будинок за містом

Парова станція Як працює будинок знову

Парова станція — прекрасне рішення для тих, хто багато і часто прасує. Хто повинен вибрати його?

Що це таке?

Парова станція, яку також можна назвати парогенератором, — це особливий тип праски, який застосовує пар, що виходить із пристрою під великим тиском до 6,5 бар.

Парова станція Як працює будинок знову

У результаті цієї дії тканини швидко вирівнюються. До сьогоднішнього дня ці пристосування застосовувалися тільки кравцями або на модних показах, але в певний момент стався прорив. За відгуками багатьох користувачів, парові станції прасують відверто краще за праски, але їхня вартість значно вища. Парова станція чудової якості обійдеться нам приблизно в 1000 фунтів, і це не верхня межа сегмента.

Як це працює?

Різниця між праскою і паровою станцією фундаментальна. Пар у прасці створюється в самому приладі, тоді як на паровій станції його створюють у спеціальному котлі, він відповідає за його генерацію під значним тиском. Цей котел знаходиться в спеціальній станції, в яку поміщається праска. Підошва праски з’єднана зі станцією довгим шлангом, у який впроваджена трубка для передачі пари.

Парова станція завжди застосовує великий резервуар для води, який у багатьох моделях доведеться доливати під час прасування. Невеликий тиск, що створюється станціями, становить 3,5 бар, внаслідок чого тканини розпушуються і вирівнюються. Варто також додати, що власне пар вважається прасувальним елементом, а не сама праска і її вага. У результаті службовий термін випрасуваного одягу буде значно довшим.

Як правильно підібрати парову станцію?

Яке обладнання ми виберемо, залежить від наших потреб і частоти прасування. Але є речі, на які необхідно звернути увагу під час купівлі. Сюди можна віднести:

  • Тиск. Чим вищим він буде, тим краще пройде прасування.
  • Час нагрівання. Вказує, скільки часу проходить з моменту запуску парової станції до приготування до прасування. Ідеальне значення — 120 секунд.
  • Потужність. Цей показник відповідає за швидкість виробництва пари і повинен становити 950-3100 Вт.
  • Протяжність шнура. Бажано, щоб він становив не менше 2 метрів.
  • Ємність резервуара. Відповідний розмір — від 1,5 до 2,5 літрів.
  • Дизайн основи. Ми можемо вибрати алюміній, кераміку, сапфір або скло.

Парова станція чи праска?

До сьогоднішнього дня парова станція була професійним рішенням, яке застосовувалося виключно фахівцями. Сьогодні його можна зустріти в більшості будинків. Це успішно і досить швидко. Вона особливо хороша для великих сімей, у яких після прання накопичилася купа одягу, який необхідно прасувати. Це також гарне рішення для тих, хто шиє вдома. Незалежно від того, чи займаються вони цим професійно, аматорськи або для сім’ї, парова станція здатна виявитися дійсно неоціненною в багатьох ситуаціях. Він може випрасувати будь-які виточки або шви в мінімально короткі терміни.

Похожие статьи

Back to top button