Будинок за містом

Надягаючи газони з посіву — якими принципами слід знову керувати будинком

Хто не хоче мати гарний, зелений і доглянутий газон? Утім існує кілька суттєвих правил, яких потрібно дотримуватися, щоб зробити подібне видовище.

Що необхідно знати перед укладанням газону?

Той, хто хоче укласти газон, повинен перед цим ретельно і правильно приготувати ґрунт.

Надягаючи газони з посіву - якими принципами слід знову керувати будинком

Це принциповий момент, тому що від цього може залежати, який вигляд матиме наш газон у перспективі. Досконало сад має бути повністю упорядкований, тобто

  • поверхня укладена
  • Установку
  • Основу було закладено
  • територію було ретельно очищено (від гілок, коріння або каменів)
  • посаджено дерева, чагарники, клумби та квіти
  • було закладено елементи архітектури.

Посів і укладання рулонних газонів

Посівний газон найкраще укладати з квітня до початку травня або з середини серпня до кінця вересня. У цей час ґрунт сухий і досить вологий, тому чудово підходить для створення газону. Початківцям-сіячам важливо знати, що сіянці дуже сприйнятливі до посухи, тому потрібно стежити за тим, щоб у них була завжди волога. Відсутність води, навіть у тому випадку, якщо вона короткострокова, може призвести до повного руйнування.

Рулонний газон — при укладанні рулонного газону потрібно пам’ятати, що він дуже стійкий, ніж посівний газон, тому його можна укладати навіть у листопаді.

Як поливати і стригти газон відразу ж після його укладання

Полив свіжопосіяного насіння — життєво необхідна процедура. На початку необхідно поливати ділянку вельми малою кількістю води, але кілька разів на день. Дуже важливе — це підтримання вологи ґрунту. Це ж можна віднести і до трави, скошеної з рулонів.

Загальновідомо, що вам потрібно буде чекати першого покосу трави. У різноманітних видів трав різний час проростання, як правило, не більш як тридцять днів і не менш як сім днів. Якщо ви хочете підстригти газон вперше, ви маєте знати, що це необхідно робити власне тоді, коли він досягне висоти близько 10 см. Важливо стригти траву не більше ніж на 2 сантиметри. Скошування слід проводити дуже уважно і вкрай обережно, щоб не висмикнути стебла. Наступні три скошування мають мати такий самий вигляд, виключно під час четвертого скошування ми можемо обрізати траву на 5 см. Необхідно знати, що свіжоскошений газон дуже слабкий, тому важливо переконатися, що леза вашої газонокосарки дуже гострі, інакше ви можете порвати травинки, і вся ваша робота буде марною.

Необхідно підкреслити, що укладання газону з катка обійдеться набагато дорожче, ніж укладання матеріалу для посіву, однак якщо ви хочете отримати результат, то це оптимальне рішення.

Як ми можемо помітити, загальний процес створення газону не такий вже й простий. Якщо ви не дуже знаєте, як правильно це зробити, але хочете, щоб ваш газон виглядав красивим і зеленим, вам варто звернутися по допомогу до справжніх майстрів.

Похожие статьи

Back to top button