Як знову зробити ялинку на багажнику
Багато хто з нас не може уявити собі Різдво без красиво прикрашеної ялинки. Тому в цьому немає нічого дивного, що різдвяні ялинки — це прикраси, які прикрашають не тільки будинки, а й вулиці або центри торгівлі. Готові дерева хвойної породи, однак, не належать до числа найдешевших.
Але є прекрасні способи зробити ялинку самостійно на стовбурі . Дізнайтеся, як крок за кроком зробити ідеальну і, головне, незвичайну різдвяну ялинку.
- Жива ялинка на пні — як правильно її зробити?
- Штучна ялинка крок за кроком
Жива ялинка на пні — як правильно її зробити?
Зрозуміло, дуже просте рішення — приготувати справжню живу ялинку і помістити її в горщик. Дерево буде добре триматися, якщо його додатково погіршити камінням або шматками породи. Щоб тривалий час насолоджуватися красивою та свіжою ялинкою, достатньо постійно поливати її.
Якщо у вас немає справжнього хвойного дерева, ви можете зробити власну ялинку, застосовуючи живі гілки. Ялина або ялиця — прекрасний варіант. Невеликі дерева можна створювати навіть з окремих гілок, яким потім надається відповідна форма. Другий крок — вибір відповідної підставки для дерева. Це може бути як ящик із дерева, так і керамічний горщик. Однак велику увагу потрібно виділити розміру ялинки, оскільки живі гілки досить важкі, і слабка підставка не зможе відповідним чином підтримувати хвойне дерево. У підставку слід помістити флористичну губку, а в неї встановити товсту палицю, щоб вийшов стовбур ялинки. Для ефектної збірки рекомендується застосовувати, наприклад, гарячий клей. Щойно вся конструкція буде стійкою і правильно обрізаною, потрібно почати закріплювати до неї гілки крок за кроком. Особливо корисним у цій справі буде секатор, завдяки якому ви зможете відрізати дерева хвойної породи до необхідної довжини. Починайте закріплювати гілки знизу, залишаючи місце для стовбура. Щоб це зробити, в більшості випадків використовується флористичний дріт. Важливо щільно обмотати його навколо гілок, щоб вони якомога краще утримувалися разом. Не потрібно забувати, що довжина гілок має зменшуватися з висотою. Наприкінці слід приховати стовбур стовпа, згорнувши пару гілочок у шапку і поклавши їх зверху. Готово! З ялинкою, виготовленою таким чином, ви зможете ефектно прикрасити підібрану вами ділянку. Якщо ви хочете прикрасити і підставку, зробіть це до встановлення гілок, щоб ненавмисно не пошкодити стовбур дерева.
Штучна ялинка на підставці крок за кроком
Як і у випадку з живою моделлю, підготовка ялинки також має починатися з вибору відповідної підставки. Штучні гілки зазвичай досить легкі, тому цього разу можна застосовувати звичайну коробку або горщик. Однак особливо корисним виявиться стовбур зі справжнього дерева. Сама підставка має бути досить стійкою, щоб успішно утримувати все зроблене дерево. Усе, що вам необхідно зробити, це зробити отвір у природному стовбурі, а потім помістити в нього всю конструкцію. Як стовбур штучної ялинки можна ще застосовувати дерев’яну палицю, яка максимально імітуватиме справжню ялинку. Потім конус із пінополістиролу, який є тілом ялинки, слід помістити на верхівку стебла. Потім по черзі, почавши з самого низу, штучні гілки хвої або гірлянди приклеюються до основи за допомогою гарячого клею. Зрозуміло, їх можна відрізати або надати їм бажаної форми. Щоб уникнути некрасивих білих просвітів, рекомендується пофарбувати підібраний конус у зелений або коричневий колір, перед тим як просто закріпити гілки. Деякі люди також вважають за краще прикрашати штучні гілки білою або сірою фарбою або розпорошувати сніг. Потім ви можете прикрасити власну ялинку на свій розсуд. Правильно зроблена штучна ялинка не буде набагато відрізнятися від живого хвойного дерева. Щасливого Різдва!