Цікавинки

Як користуватися генераторами електроенергії, знову бачать деякі підказки — додому

Генератори — це насправді корисні пристрої, які справді дають змогу успішно виробляти електричну енергію під час збою в мережі або в місцях, де електрика не може бути отримана від громадської сфери послуг. Утім на ефективне виробництво електрики впливає не лише якість пристрою, а й правильне застосування обладнання.

Як користуватися генераторами електроенергії, знову бачать деякі підказки - додому

Як застосовувати генератори, щоб вони виконували власну роль? Ось кілька порад!

Як ви застосовуєте генератори? Перш за все, безпечно! Це ключова частина експлуатації цих пристроїв. Завжди підключайте все за інструкцією з експлуатації приладу. Також подивіться уважно на стан мастила для мотора і палива. Не забудьте поставити генераторну установку на стійку, ідеальну поверхню. Також не підключайте обладнання, яке може бути пошкоджено, оскільки його робота може пошкодити роботу електричного генератора.

Підключайте обладнання з розумом і забезпечте необхідну вентиляцію.

Те, як застосовувати електричні генератори, має важливе значення для їхньої нормальної роботи. Перш за все потрібно мати на увазі потужність обладнання, яке ви хочете підключити. Подивіться уважно на те, як ви можете навантажити власний генератор. Якщо, наприклад, він розраховується на 5 кВт, ви не зможете під’єднати обладнання, що споживає 5500 Вт на одиницю (наприклад, насоси заглибного типу). Потрібно стежити за тим, щоб мати необхідний запас потужності і не завантажувати генератор до найбільшої потужності. Пам’ятайте також, що під час запуску електричне обладнання споживає більше у багато разів енергії, ніж під час стандартної роботи. Завдяки цьому слід остерігатися під’єднання декількох приладів, наприклад, дрилі або кутової машини для шліфування, що працюють динамічно і на час.

Крім правильного завантаження генераторної установки, потрібно потурбуватися про її вентиляцію. Двигун зобов’язаний мати доступ повітря, а відпрацьовані гази повинні відвести правильним чином. В іншому випадку ви можете пошкодити пристрій.

Перевіряйте напругу і робіть перерви.

Не потрібно забувати постійно перевіряти напругу генераторної установки і перевіряти її роботу. Генератори також не повинні регулярно працювати під високим навантаженням. Іноді (кожні пару годин) вимикайте обладнання, щоб двигун міг розслабитися. Тим самим, ви збільшите термін служби і будете довше користуватися можливостями обладнання.

Нарешті, подивіться уважно на вологонепроникність вашого обладнання. Якщо вологонепроникність описана як IP23 або IP25, пристрій обов’язково необхідно помістити під навіс. Це захищає його від пошкоджень. Устаткування з символами IP55 або IP65 також можна легко розміщувати без даху під час дощу або снігу.

Похожие статьи

Back to top button