Цікавинки

Екологічне запліднення полуниці

Чому так багато людей вважають за краще вирощувати полуницю з органічними добривами? Це, насамперед, їхній унікальний смак. Це сильно відрізняється на користь полуниці, удобреної відповідно до природи. Крім погіршення смаку, полуниця, удобрена штучними препаратами, часто гірше проявляє себе з погляду запаху і кольору.

Екологічне запліднення полуниці

Це, безсумнівно, зменшує задоволення від вживання цього смачного фрукта.

Застосування натуральних добрив дає нам упевненість у тому, що жодні хімікати не заподіють нам шкоди. Завдяки використанню натуральних добрив наші червоні багатства будуть ще здоровішими та багатшими на поживні речовини. Застосування натуральних добрив корисне не тільки для нашого смаку, а й для зовнішнього середовища. Рішення застосовувати натуральні добрива, безсумнівно, допоможе в боротьбі за здоров’я нашої улюбленої планети.

Що можна зробити, щоб полуниця росла смачною і стиглою?

Перш за все, потрібно згідно з правилами приготувати ґрунт. Це допомагатиме правильному зростанню рослини, яка дасть гарні та соковиті плоди. Хороший перший крок — удобрення ґрунту, приміром, компостом або зеленим гноєм. Для кращого розуміння натуральних добрив рекомендуємо прочитати: https://www.target.com.pl/porady-i-inspiracje/poradniki/dostarczanie-skladnikow-pokarmowych/truskawki-jak-ekologicznie-nawozic/.

Азот і полуниця

Правильне удобрення ґрунту може збільшити врожайність. Тому не потрібно забувати, що дуже багато — це недостатньо. Полуниця чутлива до надмірного удобрення. Це особливо стосується біогенного елемента азоту. За надлишку азоту в ґрунті плоди будуть дрібнішими, а врожай менш інтенсивним. Смак також погіршиться. Тому для удобрення ґрунту потрібно застосовувати натуральні добрива.

Добриво полуниці в різний період часу

Залежно від сезону, ми повинні застосовувати різні тактики удобрення для наших фруктів, включно з полуницею. Ми починаємо вносити добрива на початку весняного періоду — у березні-квітні (хоча це залежить від погодних умов). Перед внесенням добрив ґрунт необхідно почистити від бур’янів, старого листя та інших забруднень. Підготовлений таким чином ґрунт необхідно обробити мотикою. Зараз саме час внести свіжий або гранульований компост.

Після внесення гранульованого компосту ви побачите набухання гранул. Протягом певного часу вони лопаються і тривалий час живлять полуницю мікро- і макроелементами природного походження. Необхідно підкреслити, що цей тип компосту підійде для більшої кількості фруктів. Таким чином ми успішно будемо застосовувати його для більшості рослин у нашому саду.

Екологічне запліднення полуниці

Подальшим кроком буде внесення добрив у ґрунт у травні. У цьому випадку необхідно застосовувати рідке органічне добриво для полуниці. Приготувати це натуральне добриво, додавши води, — справа нехитра. Потім добриво вноситься на листя суниці (не перегодовувати).

Якщо ви хочете поліпшити стан вашої полуниці, ви можете застосувати рослинно-зміцнювальний препарат, наприклад, кропиву. Це природний продукт, який зміцнює рослину і має протигрибкову дію.

Що зробити з полуницею влітку?

Першим кроком вважається збір урожаю фруктів. Другий крок — нарізати полуницю, крім тієї, якій виповнився рік. Рослини з плямами на листках слід видалити — це вказує на грибкову інфекцію, також необхідно потурбуватися про кореневища і бур’яни. Тепер варто закріпити наші рослини, щоб вони принесли здорові плоди під час наступного збору врожаю. Свіжий компост або органічне добриво для полуниці, наприклад, чудово підходять. Розсипте добриво над кущами, а потім неглибоко перемішайте його із землею.

Мульчування полуниці.

Для мульчування можна застосовувати багато продуктів, наприклад, солому або овечу вовну. У результаті розкладання подібних матеріалів утворюється гумус, який посідає важливе місце в поглинанні полуницею мікро- і макроелементів.

Деревну тріску слід вносити після першого підживлення в березні-квітні та після літнього прибирання ґрунту після збору врожаю.

Якщо ви будете дотримуватися наведених вище рекомендацій, вам, безумовно, буде дуже легко правильно удобрювати полуницю, застосовуючи природні методи. Апетитно!

Похожие статьи

Back to top button