Фасадні дошки для рекреаційного будинку —
Морський відпочинок, місце проживання біля озера або заміський будинок у горах, оздоблений фасадом із дерева, набуває більше рекреаційного характеру. Інвестори тягнуться до темних, загартованих вогнем дощок, щоб закріпити зовнішні стіни.
Це міцний матеріал, який адаптується до повітряної вологості та тутешніх умов погоди. Технологія дров’яного випалу народилася в країні висхідного сонця і добре себе зарекомендувала в нашому кліматі, як і на островах.
Темні дошки з вогненною засмагою
Вважається, що дошки, вкриті вогненною засмагою, пофарбовані полум’ям. У цьому є частка правди, оскільки з метою захисту деревини не застосовуються лаки, морилки або фарби. Вогонь загартовує внутрішню структуру плити і випалює шар зовні темного кольору. Завдяки органічному способу обробки фасади з чорного дерева надзвичайно довговічні та вражаючі!
Будинки для відпочинку, повністю вкриті дошками, обпаленими вогнем, викликають захоплення у всіх жителів району! Цей варіант кріплення стін має безліч плюсів і стає дуже популярним. Серед зелені, на тлі рослинності, цей тип фасаду поєднується із зовнішнім середовищем і вписується в ландшафт природи. Будинок, облицьований деревом, випромінює доброзичливу атмосферу, а його маса візуально не порушує природне середовище.
Ялина, сосна і модрина для фасадів із дерева
Ретельна обробка деревини, виконана належним чином, виявляє унікальні характеристики матеріалу й акцентує незвичайний характер оздоблення. Колір дощок залежить від породи і якості деревини. Вони обпікаються при різних температурах і в дуже різний період часу для досягнення необхідного кольору. Часто обирають ялинові або дошки з сосни — ця сировина найбільш доступна в Україні. Дошки з дуба або сибірської модрини дорожчі, але більш ефектні та довговічні. Дуб і модрину для фасаду з дерева вибирають замовники з більшими вимогами і бюджетом для оздоблювальних робіт власного будинку. Промислові фахівці вважають ці чотири породи дерева найстійкішими і найбільш придатними для нашого клімату. Погода і плин часу впливають на зміну зовнішнього вигляду і так звану обробку деревини.
Як змінюється дерево на фасаді?
Фасади з дерева змінюються з часом, так що заміський будинок у горах або бунгало біля озера все більше і більше зливається із зовнішнім середовищем. Деревина працює, іншими словами потроху змінює форму і зовнішній вигляд дощок під впливом атмосферної вологи. Дерево, як хороше вино — стає благородним!
Жароміцні плити відганяють туман, мряку, зливу і снігопад. Вранці вони стають вологими від роси, а о 12 годині дня сохнуть під сонячними променями. Із заходу на фасад частіше впливають маси ненасиченого повітря з морського клімату та Північного моря. Зі сходу вони зустрічаються з високими температурними перепадами: влітку спекотно, а в зимову пору року їх обіймають сильні морози з континенту і Сибіру. Умови змінюються залежно від пори року і роблять фасади з дерева то сухішими, то вологішими, тому вони стискаються і розширюються. У цьому полягає їхня чарівність і довговічність. Японське мистецтво фарбування дощок вогнем — чудовий спосіб захистити дерево і захистити будинок від зміни клімату!
Редакційна команда
DomNaNowo.co.uk — це онлайн-журнал у категорії «Дім та інтер’єр». Наше завдання — надихати і спонукати вас до поліпшення вашого вільного простору. Ми публікуємо керівництва та статті про все, що пов’язано з будівлями, квартирами та інтер’єрами. Ми публікуємо добірки аранжувань різних типів приміщень і житлових просторів. Ми хочемо представити рейтингові списки. Наша редакція складається з команди творчих і допитливих редакторів і письменників. Їхня робота підтримується фахівцями з PR і маркетингу. DomNanowo.pl публікує новини інтер’єрного дизайну і різні матеріали, гідні опису і характеристики. Наші колонки і статті з порадами створюються з урахуванням інтересів читачів. З нами кожен інтер’єр може стати неповторним.