Переваги та способи нанесення структурних фарб ТМ Green Line
Як створити оригінальні текстуровані декоративні покриття зовні та всередині різних будівель? Спеціально для цього були створені унікальні структурні фарби, що характеризуються високим ступенем в’язкості. Незалежно від конкретного складу, всі матеріали наділені унікальними покривними властивостями, завдяки яким в якості інструментів для нанесення фарби можна використовувати абсолютно все – починаючи з валиків і закінчуючи кистями, шпателями.
Основна відмінність даного матеріалу полягає у густій структурі. ТМ Green Line пропонує різні структурні фарби для фарбування будь-яких типів поверхонь. Оптові покупці можуть скористатися спеціальними пропозиціями, купуючи продукцію на вигідних умовах.
Актуальні переваги
При дотриманні основних правил під час нанесення структурних фарб на поверхні утворюється невидима плівка, яка виконує захисну функцію. В результаті вдасться захистити поверхню від пилу, старіння, руйнування в процесі негативного впливу зовнішніх факторів.
Однак на цьому перелік переваг не закінчується. Серед додаткових зазначають:
- Оптимальний рівень паропроникності. Це означає, що навіть після фарбування поверхня не перестає «дихати» – пропускає повітря, виключаючи можливість скупчення вологи.
- Стійкість до прямого потрапляння води на поверхню. Відмінним варіантом вважається декоративна фарба Structura CLASSIC, здатна відштовхувати воду.
- Стійкість до прямих сонячних променів. Це особливо важливо при фарбуванні зовнішніх поверхонь: наприклад, фасадна частина будинку. В результаті поверхня протягом тривалого часу зберігає насиченість та яскравість конкретного відтінку кольору.
Не менш важливою відмінністю вважається універсальність структурної фарби ТМ Green Line, яку можна застосовувати для різних поверхонь: ідеально рівних або з помітними візуальними дефектами.
Популярні варіанти нанесення структурної фарби
Від вибору певного інструменту залежать одночасно дві основні особливості – рельєфність, декоративні характеристики товару.
Щоб отримати максимально оригінальні рішення, можна скористатися:
- Структурним шорстким валиком – це можуть бути валики з силіконовою або гумовою основою, що дозволяють повторювати на стінах різні візерунки, рельєфи.
- Стандартним валиком для шпалер – це щільні валики, у яких робоча поверхня представлена у вигляді губки. В результаті при фарбуванні поверхні з’являється дрібна текстура, яка допоможе приховати незначні дефекти.
- Пензлем з жорсткою щетиною – за рахунок жорсткої щетини на поверхні можна створити неглибокі борозни. У процесі експериментів майстру вдасться отримати всілякі геометричні візерунки, які мають яскраво виражений рельєф.
Крім того, майстри також експериментують у процесі нанесення фарби, використовуючи металеві валики, кельми, валик з довгим ворсом та інше. Такі види фарб не обмежують у створення різних текстур, допомагаючи втілити в реальність практично будь-які задуми.