5 Принципи весняного прибирання
Зі збільшенням температури і швидким наближенням весни настав прекрасний час для весняного прибирання. Краще спланувати все заздалегідь і зробити це спокійно, ніж намагатися привести все до ладу за два-три дні до Великодня.
Правило 1: Почніть із наведення порядку
Весна — прекрасний час для перегляду власного гардероба. З цієї нагоди варто перебрати власний одяг, пожертвувати частину невикористаного одягу нужденним і прибрати зимові речі, які ще довго не будуть популярними. Таке прибирання найчастіше дає можливість привернути інтерес до забутого і глибоко захованого одягу. Вони дають нам уявлення про наш гардероп, а часом і привід погуляти по магазинах, щоб освіжити його.
Правило 2: починайте з самого верху
Як правильно зазначають фахівці https://domwporzadku.pl/, прибирання має починатися з верхніх частин будинку. Перед тим як приступити до миття вікон, пропилососьте стелю, кути стін і карнизи для штор. Спустіть бруд зверху якомога нижче і лише потім потрібно приступити до миття вікон. В іншому випадку бруд, який ви не видалили до цього, відразу ж осяде на чистому склі під час подальших етапів очищення.
Правило 3: Не видаляйте все відразу
Проводьте прибирання в кілька етапів, призначаючи собі послідовні місця для прибирання. Але не потрібно робити все одразу. Цим ви тільки поширите бруд і пил по всьому будинку. Ви також ускладнюєте собі ймовірність побачити який-небудь ефект від своїх зусиль. Якщо ви поділите прибирання по кімнатах, кімнати стануть чистішими набагато швидше, і ви будете повністю контролювати виконання окремих завдань.
Правило 4: Перед тим як почати, зробіть покупки
Коли доходить справа до прибирання, потрібно добре приготуватися. Насамперед потрібно переконатися, що у вас вдома є всі необхідні засоби для миття, пральний порошок, крохмаль, пом’якшувач для штор і багато іншого. Також переконайтеся, що в будинку достатньо ганчірок і що швабра замінена на чисту.
Правило 5: Дозволяйте собі допомагати
Не потрібно відмовлятися від хорошої домашньої техніки. Висококласний пилосос, парова станція, засіб для миття вікон та інші прилади допоможуть вам виграти битву з брудом. Однак потрібно підбирати перевірені рішення і не економити на обладнанні. Актуальні прилади для прибирання вимагають від вас менше зусиль, вони більш інтуїтивні та ефективні, тому необхідно подумати, чи не час замінити 10-річний пилосос.