Будинок за містом

5 причин, чому шайба під тиском не працює — будинок знову

Навіть найкраща мийка великого тиску може поламатися або поламатися. На щастя, їм можна чинити опір, якщо ви заздалегідь виявите джерело проблеми. Дуже часто окремі компоненти ламаються, що призводить до погіршення роботи всієї машини.

5 причин, чому шайба під тиском не працює - будинок знову

Несправності люблять повторюватися, тому необхідно відзначити 5 найпопулярніших причин відсутності роботи без різних перебоїв. Що з перерахованого призводить до того, що машина для прання не працює?

1. проблеми з низьким тиском і зношене сопло

Однією з найбільш турбуючих проблем, коли говоримо про мийки, вважається невисокий тиск. Зрештою, обладнання покладено на роботу потужного водяного струменя. Без нього обладнання просто непридатне для застосування і не зможе впоратися з більш важковидалюваними забрудненнями. Досить поширеним джерелом проблеми в даних випадках вважається погано підігнана або зношена форсунка. Потім його потрібно негайно замінити. Щоб уникнути схожих несправностей, необхідно купити більш перевірене обладнання, де мийка Karcher має максимальний тиск до 145 бар. Водночас він має ідеально підібрану та узгоджену насадку.

2. негерметичність шайби і зношене ущільнення

Можливо, найпоширенішою проблемою, коли йдеться про екстрактори пральних машин, вважається витік. У багатьох випадках складність полягає в зношеній прокладці, яку потрібно замінити якомога швидше. Ущільнення в машині для прання, на превеликий жаль, розподілені по багатьох ділянках машини, тому точне виявлення поламаного компонента може бути складним. Це не обов’язково вода, яка протікає, бувають проблеми і з маслом. Рекомендується постійно міняти ущільнення, хоч один раз на рік. Це звільнить вас від проблем із пральною машиною в перспективі. Прокладки люблять розширюватися і стискатися під впливом морозу, тому рекомендується зберігати обладнання за температури 20 градусів.

3. пульсуюча і переривчаста робота мийки великого тиску

Проблеми з переривчастим і пульсуючим розпилюванням з’являються під час роботи мийки великого тиску. У певний момент машина може повністю поламатися. Джерелом несправності зазвичай вважається забруднений впускний або випускний клапан. Схожі труднощі не з’являються з мийкою Karcher K5, яка має додаткову вбудовану систему подачі засобу для чищення. Варто постійно чистити клапани — навіть кілька разів на рік. Також будьте обережні з поверхнями з дерева, де забруднення може бути спричинене невеликими осколками.

Мийка великого тиску вимикається сама по собі

Іноді мийка великого тиску може вимкнутися без попередження. Практично завжди це викликано втратою масла. Потім його необхідно долити, як і паливо. Буде корисно іноді перевіряти їхній рівень. Витоки масла теж можуть бути проблемою, як обговорювалося в темі про прокладки. Мийки великого тиску також люблять відключатися через те, що терморегулятор може досягати конкретного порога. Ця проблема стосується обладнання, що працює в приміщеннях закритого типу з недостатнім припливом повітря.

Неможливість запуску мийки великого тиску через недостатнє електричне живлення

Мийка великого тиску також може не запуститися через відсутність відповідного джерела живлення. Пов’язують це з тим, що в старих будівлях застосовуються мережеві джерела живлення до 60 ампер. Якщо одночасно працюють інші прилади (наприклад, сушарка або холодильник) — обладнання може не ввімкнутися. Позбавленням від проблеми можуть стати сучасні мийні машини, наприклад Karcher K7, які показують невисоке електроспоживання. Якщо знадобиться ви також можете перевірити і замінити старі запобіжники. Однак проблеми подібного роду рідко зустрічаються.

Похожие статьи

Back to top button